O nás

Do výroby jednorázových rukavic jsme se pustili po mnohaletých zkušenostech se zajišťováním výroby vlastních produktů v zahraničí. Celá myšlenka vznikla v reakci na enormní nedostatek rukavic v Česku i celé Evropě, kdy se stále častěji objevovaly velice nekvalitní rukavice či padělky za vysoké ceny a pro naše zákazníky bylo nereálné zajistit stabilní dodávky od jednoho výrobce.

Hledali jsme po celém světě

Rozhodli jsme se situaci zlepšit. Využili jsme proto našich zkušeností a oslovili přes 100 výrobců po celém světě. S profesionály v jednotlivých oborech a vybranými lékaři jsme otestovali produkty každého výrobce a domluvili se výhradně s těmi nejlepšími.

Prvotřídní kvalita

Zákazníkům tak dodáváme rukavice pod značkou ILICO. Latexové pro nás vyrábí podle našich přísných kritérií výrobce na jihu Thajska v oblasti Songkhla. Nejlepší kaučuk na světě se totiž nachází právě tam. Nitrilové pro nás vyrábí jedna z nejlepších firem světa v Malajsii.

Osobní přístup a vztahy s výrobci

Pro zajištění kvality a plynulosti dodávek tráví CEO Jan Radil několik týdnů v roce v zahraničí přímo v továrnách našich výrobců. Osobní vztahy jsou totiž významným faktorem pro zajištění jak kvality rukavic, tak i spolehlivosti dodávek.

Jdeme správným směrem

Stále rostoucí počet našich spokojených zákazníků nás neustále přesvědčuje o tom, že jdeme správným směrem. Za poslední rok jste nás mohli potkat např. na pražském veletrhu Pragodent nebo na düsseldorfském veletrhu Medica.

Naším záměrem a vlastně vším, co děláme, je poskytnout zákazníkovi reálnou přidanou hodnotu. Zajímá nás, na co naši zákazníci rukavice potřebují a podle toho jsme schopni doporučit tu nejvhodnější volbu. Ke všem našim produktům připravujeme přehledné produktové listy, aby měli zákazníci k dispozici maximum relevantních informací o používaných rukavicích.

Pomáháme zdravotníkům vybrat ty nejvhodnější rukavice, vyhnout se neustálým
dodavatelským změnám a šetřit tak čas na činnosti, na kterých skutečně záleží.

Děkujeme za vaši přízeň.
Právě vy jste neodmyslitelným jádrem značky ILICO.

Zpět do obchodu