Sportovní sluchátka MPOW Flame Solo

Bezdrátová sluchátka do uší, výdrž baterie až 28 hodin, voděodolnost IPX8, rychlé nabíjení, vestavěný mikrofon.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Skladem (>100 ks)
1 149 Kč 950 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňkový prodej

Sportovní bluetooth sluchátka MPOW Flame Solo - černé

Sluchátka poskytují silný zvuk, obě sluchátka jsou vybavena vysoce citlivými mikrofony, které díky technologii ENC (potlačení okolního hluku) účinně potlačují okolní zvuky, takže si můžete užívat křišťálově čistých hovorů. 

Pohodlné a stabilní

Unikátní design sportovních sluchátek s tvarovatelnými háčky za uši poskytuje pohodlné a neotřesitelné uchycení a zajišťuje, že sluchátka během cvičení nespadnou. I když budete sluchátka nosit delší dobu, ergonomický design zajistí, že vás nebudou bolet uši.

28 hodin hudby a rychlé nabíjení

10 minut rychlého nabíjení podporuje 1 hodinu poslechu. Celková výdrž baterie až 28 hodin s přenosným nabíjecím pouzdrem USB-C. Každé sluchátko lze na jedno plné nabití používat 7 hodin. Užívejte si nepřetržitou hudbu a zpříjemněte si dlouhé lety nebo chvíle na cestách.

Poznámka: Při prvním použití jej prosím plně nabijte.

Snadné ovládání

Nebudou vás obtěžovat žádné zamotané káble, takže si budete moci užít pohodlí těchto skutečně bezdrátových sluchátek. Každé sluchátko lze použít samostatně v mono režimu. 3 multifunkční tlačítka umožňují snadné ovládání hudby a hovorů, přehrávání, pozastavení, nastavení hlasitosti, přijetí, odmítnutí, ukončení hovoru, aktivace hlasového asistenta. 

Jednokrokové párování

Po prvním spárování stačí příště jednoduše otevřít pouzdro, aniž byste museli vysunovat sluchátka a automaticky připojit „Mpow Flame Solo“. Kompatibilní se zařízeními podporujícími Bluetooth, jako jsou mobilní telefony, tablety, počítače, televize.

Vodotěsnost IPX8

S odolností proti potu a vodě odolnou nano povrchovou úpravou IPX8 je Flame Solo skvělou volbou pro sport: běh, jogging, jízdu na kole. Chrání sportovní sluchátka Bluetooth před potem, slabým deštěm a šploucháním.
Zpět do obchodu